Dorostenci U19 sehráli v sobotu 11. listopadu další utkání NRL tentokrát na hřišti Jižních supů Sokola Petrovice. Pražské družstvo nastoupilo do utkání s výhodou výškové převahy - dva hráči s výškou přes dva metry.

Po dobře rozehrané první čtvrtině utkání 13:26 ve prospěch MB se soupeři podařilo snížit vedení AŠ na 8 bodů. Změna osobní obrany na zónovou však soupeře zaskočila a poločas skončil rozdílem dvaceti bodů ve prospěch TJ AŠ. Po přestávce se TJ vrátila k osobní obraně, s jejíž agresivitou si soupeř nebyl schopný poradit. Vznikl tak prostor pro rychlý protiútok a dobrou kombinační hru TJ. Náskok Auto Škody tak postupně narůstal až na konečných 89 : 45.

Body za AŠ : Hanitz 22, Máj Richard 22, Balicz 21, Delgersaikhan 17, Máj Robert 3, Ráb a Tomka po 2.