Na Mikuláše sehrálo družstvo U19B odložené mistrovské utkání s BA Roudnice. Po rozpačitém začátku, kdy MB prohrávala 7 : 11, způsobeném absencí dvou nemocných hráčů základní pětky(Hanitz a Balicz) se hráči na hřišti vzpamatovali a nakonec vyhráli 1. čtvrtinu 22 : 19.

Do poločasu si pak navýšili náskok zlepšenou hrou v obraně na 40:28. Do druhé části utkání vstoupil soupeř se zónovou obranou a presinkem na své polovině hřiště. Naši hráči celou 3. čtvrtinu hledali na tuto změnu recept v útoku, a tak čtvrtina skončila prohrou 7:12. Poslední část utkání probíhala ze strany domácích ve velké nervozitě, kterou ještě zvýšilo zranění kotníku Roberta Máje a další zranění kotníku jeho bratra Richarda, do té doby nejlepšího střelce družstva Auto Škody.

Zdecimované družstvo doplněné o mladé hráče U17 se však nakonec vzchopilo a kolektivní výkon mu zajistil konečné vítězství 61:54. Tímto výsledkem prodloužilo řadu utkání bez porážky na 7 a upevnilo si vedoucí pozici v soutěži.

O vítězství se bojovným výkonem zasloužili hráči: Tomka, Ráb, Novák, Petřík, Vitovský (hráči U17B.)

Střelci utkání: Richard Máj 20, Jenčík 13, Čapek 12, Delgersaikhan 10, Robert Máj 4 a Šákr 3 body.