V úterý 6.2. zahájili junioři TJ AŠ svou účast ve skupině o 1. - 4. místo. Vzhledem k nadcházejícím jarním prázdninám všech zúčastněných krajů jsme se rozhodli utkání odehrát již 6.2. Posunutí termínu se však projevilo jako chyba.

Tým bez zraněného Ondřeje Hanitze a Kuby Jenčíka se bez absence obou středních rozehrávačů marně hledal a prohrál úvodní čtvrtinu vysoko 20:5. Po změně obrany a celkovém zlepšení útočné hry se podařilo do poločasu stáhnou náskok soupeře na 29:35. Souboj obou družstev tak ve třetí čtvrtině gradoval až do stavu 37:37 a skóre se pak dlouho drželo na tomto stavu. Bohužel našemu týmu se nepodařilo zvrátit výsledek a prosadit se proti výškové převaze soupeře a přes poctivý výkon všech hráčů konečným stavem skončilo utkání 47:55.

Střelci utkání: Richard Máj 19, Tumur 10, Balicz 9, Čapek 5, Filip Šákr 2, Robert Máj 2 a Novák, Ráb, Tomka a Petřík 0.