V sobotu 2.12. odehráli junioři U19B důležité utkání se Slovanem Varnsdorf. Utkání dvou doposud neporažených celků NRL skupiny C mělo rozhodnout tajenku, který tým obsadí vedoucí příčku v průběžné tabulce.

Tým Autoškody se v prvních minutách utkání ujal těsného vedení po několika chybách v obraně a neproměněných šancích však soupeř vedl o 8 bodů. Zlepšenou obranou a zvýšením nasazení se povedlo za dvě minuty otočit výsledek první čtvrtiny na těsné vedení 19:18 Pro Mladou Boleslav.

V dalším průběhu utkání již naši hráči nepřipustili zvrat a skóre trvale rostlo ve prospěch Autoškody až na konečných 84 : 51.

Stínem utkání bylo zranění kotníku Ondřeje Hanitze po doskoku na nohu soupeře.

Body za AŠ : Balicz 28,Richard Máj 17,Hanitz 12, Delgersaikhan 10,Jenčík 9 ,Čapek 6,Máj Robert 2