Ve čtvrtek 11. dubna odehráli dorostenci U19B v Liberci další utkání finálové skupiny C NRL U19 (TJ Škoda Auto : Lynx Liberec).

Po vyrovnaném začátku prohrála TJ AŠ první čtvrtinu 19 : 16. Ve druhé čtvrtině se podařilo otočit vývoj utkání výbornou obranou a rychlými protiútoky na stav 40:22 ve prospěch TJ AŠ. Ve zbytku utkání TJ kontrolovala hru až do konečného stavu 72:51. Družstvo pronásledované v závěrečné fázi soutěže vysokou marodkou ani tentokrát nenastoupilo v kompletní sestavě. Chyběl Ondřej Balicz s chřipkou.

Utkání rozhodl kolektivní výkon v obraně a střelecký výkon Richarda Máje 27 a Ondřeje Čapka 20 bodů, kterým sekundovali Tumur 12, Jenčík, Robert Máj po 5 a Filip Šákr 2 body.

Finálové boje pokračují ve sportovní hale TJ AŠ v sobotu 13. dubna v 15.00 utkáním s Lynx Liberec a v neděli 14 dubna ve 12.00 se Slovanem Varnsdorf.