​Boleslavští muži vyrazili o víkendu na FINAL4 do Kladna! V sobotním semifinále se utkali proti domácímu Kladnu, které vstoupilo do zápasu jako uragán.

První čtvrtinu vyhrálo 33:10 a toto skóre si kladenští po celý zápas bezpečně hlídali. Nic na tom nezměnil ani výrazně zlepšený výkon boleslavských v druhém poločasu. Utkání skončilo 81:60 a do finále postoupilo Kladno...

Druhá semifinálová dvojice byla Réma Nymburk vs. Slaný, kde po jasném průběhu zvítězili nymburští poměrem 96:66!
Soupeřem o bronzovou medaili se boleslavským stali basketbalisté ze Slaného!
Do zápasu o 3. místo vstoupil lépe Slaný, který si udržoval od začátku zápasu mírné vedení. V poločase svítilo na tabuli skóre 27:33 pro Slaný. Hrálo se opatrné utkání s velkým množstvím chyb na obou stranách. Nicméně vstup do druhého poločasu se boleslavským příliš nepovedl a manko začalo postupně narůstat. Konečný výsledek 57:72 pro Slaný, byl odpovídající vzhledem k předvedené hře obou týmů. Na Mladou Boleslav tak zbyla nepopulární bramborová medaile.
Boleslavští přeci jen drobný dílčí úspěch z FINAL4 přivezli! Nejlepším střelcem finálového víkendu se stal boleslavský Michal Vida s průměrem 19,5 bodu na zápas!