Ve středu 20. března odehráli dorostenci U19 v úplně nové hale basketbalové akademie Roudnice další utkání finálové skupiny C NRL U19. Pokud si chtěli udržet naději na přední umístění ve finálové skupině potřebovali hráči Auto Škody v tomto utkání zvítězit, což se jim nakonec po těžkém boji ve velmi vyrovnaném utkání podařilo poměrem 61 : 55.
Nadregionální liga
Skupina B, 27. 1. 2024

23:108

10:31 18:60 18:83

AŠ Mladá Boleslav Slovan Varnsdorf

Reportáž

"Po nervózní 1. čtvrtině, kterou jsme prohráli 22:18 jsme změnou obrany na zónovou dokázali otočit stav utkání do poločasu na dvoubodové vedení 30:28," prozradil trenér Michal Chodanič. V dalším vývoji utkání si hráči AŠ udržovali mírný náskok o 4 až 8 bodů, aby nakonec v dramatickém závěru trojkou Kuby Jenčíka 30 sekund před koncem odskočili na konečný rozdíl 5 bodů.

Body v utkání: Balicz 25, Dalgersaikhan 10, Richard Máj 9, Jenčík 7, Robert Máj a Čapek po 5.