Výrazně omlazený chlapecký tým U19 sehrál v sobotu 28. září své první utkání v severočeské skupině NRL s Roudnicí nad Labem.
Nadregionální liga U19B
Skupina B, 28. 9. 2024

80:67

20:19 47:30 62:52

BA 2006 Roudnice n.L. AŠ Mladá Boleslav

Reportáž

Po rozpačitém začátku první čtvrtiny, kdy jsme v páté minutě prohrávali 12:6 se podařilo se soupeřem srovnat krok a první čtvrtina skončila 20:19. Vyrovnané skóre pokračovalo až do 5 minuty druhé čtvrtiny, kde po několika zbytečných ztrátách míče zvýšil soupeř náskok až na 17 bodů. Do druhé poloviny utkání jsme tak nastupovali za stavu 47:30. V další části utkání se dařilo našemu družstvu držet se soupeřem krok a snížit jeho náskok až na 8 bodů. Na víc však síly našeho družstva nestačily a tak AŠ prohrála utkání 80 : 67. „Stínem utkání bylo zranění naší nové posily Nikolase Nezdařila. Přes snahu našich hráčů se však projevilo množství nováčkovských chyb zejména v obranném i útočném doskakování a v množství nezaviněných ztrát při našem držení míče,“ zhodnotil trenér Michal Chodanič.

Body v utkání: Šákr 14, Jenčík 13, Nezdařil 12, Hofman 11, Krmule 6, Máj 4, Konopka 3 a Chramosta 2 body.